BASICS
Про путівки. Доставка та оплата
1. Путівку до Дев'ятого Космос табору можна придбати на сайті kosmostabir.org.

2. Перед оплатою ви заповнюєте форму реєстрації, де залишаєте свої контакті. Проходження реєстрації та оплата є придбанням путівки.

3. Вам повинно бути 21+ рік, аби взяти участь в Таборі.

4. Після реєстрації та оплати ви потрапляєте до Списку космонавтів 2021, а також отримуєте запрошення в телеграм канала "Космос загін 2021". Оплата здійснюється через систему прийому платежів Fondy.ua.

5. Далі безпосередньо в Космос табору усі згідно Списку отримають Стрічку космонавта.

6. Ваші дані будуть використовуватися суто для зв'язку з вами та інформуванню про важливі оновлення, пов'язані з Дев'ятим Космос табором.

7. Вартість путівки – це туристичний збір, який йде на створення інфраструктури, інсталяцій, арт-локацій; закупівлю корисного і необхідного стаффу.

8. У вартість не входить трансфер з Києва в табір та з табору в Київ. За 2 тижні до старту табору буде відкрито окремий продаж квитків на автобуси "Київ-Космос".
9. У вартість не входить туристичне спорядження – намети, спальники, каремати. Їх потрібно знаходити самостійно – або у друзів, або в прокатних сервісах.

10. У вартість не входить харчування. У таборі працюватиме кухня, слідкуйте за анонсами.
Радимо з собою брати смаколики, перекуси, казанки.

11. Повернути путівку можна написавши в телеграм Майстерні Космосу . У повідомленні вказати ім'я та прізвище, хто придбав путівку, номер телефону та номер картки для повернення.

12. При поверненні до 13 липня повертається 90% вартості путівки, при поверненні після 13 липня – 50%. З 06 серпня повернення припиняється.

13. З усіх питань, форс-мажорів, пропозицій – телефонуйте +380 63 328 98 06 або пишіть у телеграм Майстерні Космосу