BASICS
Про путівки. Доставка та оплата
1. Путівку до Восьомого Космос табору можна придбати на головній сторінці – kosmostabir.org – натиснувши в меню пункт "Реєстрація".

2. Перед оплатою ви заповнюєте форму реєстрації, де залишаєте свої контакті. Проходження реєстрації та оплата є придбанням путівки.
3. Вам повинно бути 21+ рік, аби взяти участь в Таборі.
4. Після реєстрації та оплати ви потрапляєте до Списку космонавтів 2020, а також отримуєте запрошення в телеграм канала "Космос загін 2020". Оплата здійснюється через систему прийому платежів LiqPay.
5. Далі безпосередньо в Космос табору усі згідно Списку отримають Стрічку космонавта.
6. Ваші дані будуть використовуватися суто для зв'язку з вами та інформуванню про важливі оновлення, пов'язані з Восьми Космос табором.

7. Вартість путівки – це туристичний збір, який йде на створення інфраструктури, інсталяцій, арт-локацій; закупівлю корисного і необхідного стаффу.

8.
У вартість не входить трансфер з Києва в табір та з табору в Київ. За 2 тижні до старту табору буде відкрито окремий продаж квитків на автобуси "Київ-Космос".
9. У вартість не входить туристичне спорядження – намети, спальники, каремати. Їх потрібно знаходити самостійно – або у друзів, або в прокатних сервісах.

10. У вартість не входить харчування. У таборі працюватиме кухня, за 70-80 гривень можна буде спокійно поїсти – як вегатріанські, так і м'ясні. Кількість порцій щодня буде обмежена, але спробуємо вдовільняти попит. Але радимо з собою брати смаколики, перекуси, казанки.

11. Повернути путівку можна по телефону +380 63 328 98 06 або написати на емайл bodikmr@gmail.com . У листі вказати ім'я та прізвище, хто придбав путівку, номер телефону та номер картки для повернення.

12. При поверненні до 13 липня повертається 90% вартості путівки, при поверненні після 13 липня – 50%. З 9 серпня повернення припиняється.

13. З усіх питань, форс-мажорів, пропозицій – телефонуйте +380 63 328 98 06 або пишіть на емайл bodikmr@gmail.com .