ВРИВАЙВЛ знову запрошує !
Улюблена Майстерня відчиняє двері для улюблених котів!


Цього разу нам випала велика честь перенестися в світ Тернопільського підпілля - Лесик, Джі, Макс і Саня сідають у Volkswagen Golf, кладуть в багажник гітари, басухи, лептопи і їдуть знайомитись з поціновувачами культурного андерграунду найбільших міст України.

18 березня вони будуть в Майстерні Космосу!

ПРОГРАМА:

OMODADA GEE - live
https://youtu.be/ZTT8L5xUPkQ

ХВИЛІ - live
https://www.youtube.com/watch?v=WUl8hK-Jxd4

+ DJ-Ї
Sukhariev + Pan Servus ( Укр стаф на платівках )
Cob ( Калфіорнія )
cat_o_nine_tails ( Психоделічні хіти )


18/03
Doors - 19:30

ВРИВАЙВАЛ v.4 TERNOPIL WAVE
18.03, четвер, Майстерня Космосу
КОНЦЕРТНІ ЛАЙВИ
Omodada Gee

Дует, яким заправляють Лесик Omodada та Олександр Gee. Їх стиль в'ється із шугейзу до тві-попу та інді-року психоделічних стандартів.

Omodada Gee їдуть в тур вперше за 7 років, до цього дует творив суто в студійних умовах. Родзинкою взаємодії між Лесиком та Олександром є чіпкі мелодизми та добрі філософські тексти.

У 2018 їхній EP "Третій" виходить слідом за повноформатним "Pinching Slimbar" (2013) та першим міні-альбомом "У містах / Подумки / Море", що звучить, як демки Blur чи MGMT.
Omodada Gee
Хвилі

Іноді слухаєш музику і вона з головою накриває тебе, як хвилі.Особливо, коли вона про найпростіші, а значить - найпрекрасніші речі.

Хвилі - музичний проєкт Максима Мацегоріна та Олександра Жизномірського. Гітарні мотиви, енергетичні барабанні семпли та атмосферні клавішні звуки в поєднанні з легкими текстами створюють олдовий та, водночас, свіжий саунд, що прагне накрити вас з головою.

Якщо ви цінуєте крафтову україномовну музику - зустрінемось разом з Хвилями на Вривайвл Ternopil Wave!
ВІНІЛОВІ ДІДЖЕЙ СЕТИ

Cob
Організатор вечірок та концертів з 2009 року у Києві та Львові, робить промо для молодих та цікавих артистів, digger та крутить вініл, не ді-джей бо - "в світі є тільки один ді-джей і це DJ Paul Elstak".

Музикальні жанри які можна почути на вечірках, які організовує та в яких приймає участь це: garage punk, garage revival, 60's garage rock, freakbeat, northern soul, r&b, punk 77, post punk, oi, та все нове та цікаве що можна знайти та відкопати.

cat_o_nine_tails
народжена в Україні, резидентка Берліну з 2011 року, поринула в ді-джейство під час гарячих берлінських psych-вечірок в таких легендарних місцях, як Bassy Club та 8мм бар.

Утворюючи одну з найактивніших гаражних сцен між Лондоном та Лос-Анджелесом, протягом багатьох років Берлін насолоджувався виступами найкращих нео-псайк та рок-н-рол гуртів від Тихого океану до Атлантики що сприяли появі безліч лейблів, вечірок, гуртів і Ді-джеїв, якими дихає андеграунд.

Andrix
музикант, колекціонер платівок, культурний діяч, співзасновник фестивалю психоделічної музики та мистецтва Vertuha Arts Festival. Відвідавши більшу частину Європи в турах з Love'n'Joy назбирав значну колекцію сучасного Indie Psychedelic Rock, Funk, 60s саунду під який дригає люба нога і косяк сам себе закручує.
*Майте увагу:
- вхід на подію відбувається за списками (Прізвище-Ім'я)
- квитки або будь-які інші підтвердження не приходять
Click to order
Реєстрація на ВРИВАЙЛ v.4 -- 18.03.2021
Total: 
Ім`я
Прізвище
Номер телефону
Телеграм (у форматі @nick_name)
для швидкої комунікації
Слідкувати за Космосом тут: