21.09 RUBACA FEST
Майстерня Космосу 18:00
вхід за вільний донейт

RUBACA FEST – музично-перформативний фестиваль інструментальної музики та еклектичних діджей-сетів, що об'єднає в одному просторі андеграундних митців з 7ми різних країн. Перетин різних контркультур, утворення світів та синтез нових реальностей.

line up :
18:00 – фанк на вінілі від Macka Kzy (UA)
19:00 – гаражний рок-н-ролл Sibirian Ambassador (UA)
20:00 – прем'єра колаборації She.ivShejust_Left feat dust.iv (GER/GR/CZ)
21:00 – ірландський краут-рок від SSMMÜTT (IR/GE)
22:15 – SPECIAL PERFORMANCE by Iva Svobodova (CZ)
23:00 – нойз-панк від I Am The Main Character (IR)
23:30 – улюблена психоделія Love’n’Joy (UA)
00:30 – dj sets від Rob Mirolo (IR), Ben Bix (IR), Ultramort (FR), human margareeta (UA) та dust.iv (CZ)

Фестиваль – завершальна подія резиденції культурного обміну митців RUBACAVA, де заграють 5 гуртів та 5 діджеїв.

Фестиваль – завершальна подія резиденції культурного обміну митців RUBACAVA.

Це перший українсько-німецький мистецький проєкт обміну Космос Табору. Метою є створення унікального культурного продукту у співпраці з українськими митцями та мисткинями протягом 10-денного перебування. Встановлення горизнтальних культурних мостів між контркультурами різних країн.

Проєкт RUBACAVA реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду та німецького фонду EVZ.
SSMMÜTT - Love Unto Thee Benevolent Goat Entity
SSMMÜTT (IR/GE)

Пульсуючі ритми та лезергинові текстури. Алхімія, що утворюється з поєднання басу, гітари, гармоніума, модульних ситів та збитої перкусії.

Музика гурту спирається на мікротональність та бурдонну музику Європи, поза її класичною традицією та є спорідненою з пост-панком, нойзом, дарк-ембіентом та психоделічною музикою..

Через локдаун група територіально розділилась між Німеччиною та Ірландією і вперше за 2 роки об'єдналась та грає в Києві.

I AM THE MAIN CHARACTER (IR/ GE)

це нойз-панк група з трьох осіб, задумана спочатку як втеча від тривалого процесу написання і аналізу, який іноді приходить з музики створенній в гуртах.

Пісні пишуться в напівімпровізовані режимі, з навмисним обмеженням у часі, а тексти є відображають емоції роздратування та відчай від середнього класу в джентривфіковіній та занадто дорогої сучасної Ірландії, що виштовхує митців за межі країни в тому числі і фронтмена гурту, що нині живе і працює в Лейпцигу.

SHE.IV – Shejust_Left feat dust.iv

музичний проект, що утворився під час резидеції учасниць програми Rubacava в Києві. До трьох музиканток лейпцигського гурту Shejust_left доєдналась чешсько-німецька перформерка та діджеєсса Iva Svoboda з школи мистецтв міста Халле.

Скрипка, бас, ситизатори, соул та темний хіп-хоп в поєднанні з нойзом та семплами з плівкових касет.
Love'n'Joy - Brut (Official Music Video
LOVE’N’JOY

Камон ми всі знаємо хто такі Love’N’Joy!
Психоделія, гітари, гаражний саунд!

Витончені гітарні соло, рифи, та вокал в стилі бріт-поп від Антона Пушкаря, з фірмовим ритмом та барабанними соло від яких перехоплює подих від Сєржа Злобіна та качовим грувом від басиста Андрія Сухарєва, спів-куратора проєкту Рубакава.

Гурт наразі в процесі запису нового альбому, деякі з пісень можна буде зацінити під час їх сету на фестивалі в купі з загальновідомими хітами, постійно набуваючих нових присмаків і відтінків, наче витримане вино.
Sibirian Ambassador - True World (Official Video)
SIBERIAN AMBASSADOR

Загадковий Гаражний рок-гурт з Києва, грають з 2009 року, а нинішній склад сформувався у 2016. Музика створена для поціновувачих гаражних 60-70-х років, шанувальників незалежної української музики та андеграундної культури. Нещодавно випустили новий альбом, цінувати тут - https://sibirianambassador.bandcamp.com/album/

SPECIAL PERFORMANCE by Iva Svobodova

Івf Свободова - чеська мисткиня із німецького Галле. Перформерка, що використовує скульптуру, письмо, відео та звук як своє мистецьке середовище.

Її перформанс - це про бруд. Про все, що тут є і що було. Вона намагається зберегти, дослідити та накопичити почуття, що відбулися - такі як безпека, яку ми всі знаємо ще з утроби матері.

Наразі ззовні після народження - це пил, забруднення між предметами, забруднення довкілля, що відбувається при зустрічі людей. Це реліквія, сховище, наш вклад. Його і будемо досліджувати всі разом.
DJs:

  • Macka Kzy (UA) - легендарний київський грувмейкер, діджей, діггер та колекціонер вінілу, володар семплів та їх сплетінь. Учасник прекрасного колективу #KYIVMISTAh

  • Rob Mirolo (IR) - ілюстратор з Дубліна, наразі based in Leipzig. Він є половиною дуету Sacred Aux DJ і пише всю музику для космічно краут-пост-панк гурту SSMMÜTT. Грає постпанк та психоделічну музику з буд-якого часу та простору (особливо з Близького Сходу в 70 -х роках)

  • Ben Bix (IR) - німецько-ірландський продюсер та діджей. Класичний музикант-інструменталіст та експериментатор. Жанри Afrobeat, Funk, Soul, House, Eclectic

  • human margareeta (UA) - Культурологиня і дослідниця музики, співзасновниця формації GRV GRV. Для неї не існує жанрової обмеженості. «Мій музичний смак простягається від нойзу до 4’33 Джона Кейджа;)». Margareeta Evi поєднує жорстке і експериментальне звучання зі світлою танцювальною музикою.

  • dust.iv (CZ) - чеська мисткиня із німецького Галле, перформерка. Іва підкорила наші серця своєю непередбачуваністю та здібністю створювати особливі простори з нойзу та панку. Іва грає виключно з касет, мистецько викориристовуючи ефекти та деконструюючи музику. Вона справжня панк-чарівниця в руках якої будь який матеріал перетворюється на мистецтвоз.

  • Ultramort (FR) - приїхав до нас з Марселя. За його власним описом він ставить музику як дідусь що припив на новорічній вечірці. Жанр: електро панк.
Click to order
Реєстрація FANDANGO @ Майстерня Космосу, 20.03.2021
Total: 
Ім`я
Прізвище
Номер телефону
Контакт telegram ( @nick_name)
Слідкувати за Космосом: