ANYA:
Що таке "Тихий кемп"?
BODYA:
Це буде такий кемп, де не буде сцени, не буде бару, він буде віддалений в ід інструментальної Alter Ego stage і від нічної електронної сцени.

Це місце, де можна мати спокій, де можна тихо собі стати з наметом. Да, направду тихий кемп..
Чіткої картинки що там буде неясно, це для нас експеримент. Там буде локація з фокусом на тактильній тілесній аналоговій взаємодії - масажі, body sculpt yoga & stretching, майстер-клас по тілесній імпровізації та роботі з тілом, польова баня, гойдалки.

Там буде цілий поетичний квартал зі своєю екосистемою, віршами, поетами й поетессами, акустикою до 23 години. Після 23 тихий кемп - він тихий, щоб можна було чілити тим, кому треба повністю зачілити.

Бо раніше по факту як було? Є центральний кемп, там де в принципі живеш в центрі, і там круто, класно, заєбісь, того шо ти вийшов сразу в Хрещатик і там несеться весь двіж. Але це не тихе місце, взагалі не тихе.

І шоби мати місце прояву різних енергій, взаємодіяти в мульти полях - то тихий кемп це і буде зона, де будуть майстер-класи, духовні практики, знову ж таки поетичний квартал...
ANYA:
Ти як тімлід "Тихого кемпу" як бачиш те, що там буде відбуватись?
DIEGO:
Це земля взаємодії і любові. Тут можна жити, і творити. Тут знаходяться такі ж, як і ти, але інші. Тут все вібрує. Ти відчуєш це.

Ти теж. Тремтиш. Амплітуда вібрації збільшується, якщо ми разом зіграємо один ритм і одну мелодію, заспіваємо пісню, станцюємо або займемося спільною справою. В одному напрямку сфокусуємо думки. Відчуємо схожі почуття. Переживемо катарсис від чуттєвого і духовного досвіду.

На час, відсторонишся від свого его, переживаючи колективну понадсвідому творчість.
І трансформуємося.

Я це ти, ти це я. І ми ніколи не зрозуміємо один одного. Хоча і будемо близькі. І тільки увійшовши в один потік подій і дій, ми зможемо відчути почуття нас змінюють.

Безпечний табір далеко від гучного складної музики, створений спеціально для спокійного чила і інтерактивної взаємодії. Тут не буде задувати вітер, гарцювати нестримні бешкетники, а також палити сонце.

Місце для людей будь якого віку - діти і їх батьки, юні учасниці та учасники, старі друзі.
Головний акцент - до цього кемпу не дивлячись на час коли приїдуть таборяни вони можуть привезти щось, чим будуть поділитися, будь то смачні яблука чи чудернацькі вироби з тканин для прикрашення простору.
ANYA:
Олю, розкажи про "Літеру А" і що плануєте робити в таборі?
OLYA:
Litera A - мистецьке об’єднання культурних менеджерів, літераторів, перформерів та дизайнерів. Наша команда вирушає в мандрівку до Тихого Кемпу Космос Табору 2021. Там ми влаштуємо серію літературних, поетичних та мистецьких подій. Зокрема, вільний мікрофон біля вогнища, проєкт «Гучність» в акустичній версії, освітні воркшопи and so on.

Над якою програмою працюємо:

Вогнище - локація для вільних читань без черги, обмежень і мовних контролів.

Поетична сцена — локація для виступів запрошених авторів.

Піддони, килими, тканини, гірлянди. Тут же буде ГУЧНІСТЬ vol.down, тобто акустичний варіант нашої фірмової вечірки.

Освітня локація

Майстерні Алеф - поетичні майстерні (Алеф кльова авторка, вигравала конкурси і робить аху*нні воркшопи з поетичного мистецтва).

Невеликі воркшопи-заочні знайомства з сучасними українськими поетами. Підготуємо програму, яка б трохи популяризувала когось з авторів, окрім Жадана

Супер-чіл локація, аби ми там могли зібратися і читати якусь книгу/прікольну п’єсу по ролям (і акторське качнемо, і література поруч)

Також на цій локації можна буде підготувати декількох учасників з віршами, до яких підготуємо разом з Кріс, яка має досвід відповідний, театральні виступи