ANYA:
Йо, а що по музичному двіжу цього року?
KATYA:
На 9му Космосі ми не плануємо робити виступів гуртів в звичному розумінні.

Цьогорічна лайв-сцена Alter-Ego Stage - це місце необмеженої експресії та музичної взаємодії всіх талановитих друзів Космосу поза їх звичними формаціями. Це місце збору музикантів, поціновувачей живої музики, місце чілу і виникнення нового. Активною буде усі три дня Дійства - а отже 12го, 13го та 14го серпня.

На цій сцені можна бути ким завгодно, грати під будь-яким ім’ям, бути іншої статі або взагалі без, бути прибульцем або мандрівником в часі, спробувати себе в іншому стилі, інструменті, складі, або просто традиційно увірватись в звичному амплуа.
ANYA:
А електронна музика буде?
Margareeta:
Сцену ми плануємо ставити на 4 дні, щоб вона розкривалась поступово, з четверу і до останніх афтепатійних лучиків чіллу у неділю.

Основна ідея щодо сцени й ідея Космосу цього року — це об`єднання і колаборація. Це буде електронна сцена в широкому сенсі. Тобто на ній будуть розкриватися і передаватися різноманітні музичні прояви. Від світлих диско і хаусу, лайв-імпровізацій від електронних артистів до експериментальної музики, африканських ритмів, брейкбіту і бейсу. Ця сцена стане центром об`єднання різних поглядів і жанрів і матиме еклектичне наповнення.

На цій сцені об’єднається не одне ком’юніті, а їх велика кількість.
Уже беруть участь радіо Cosyachella, які будуть ставити чілову музичку у п'ятницю вдень, Нестор Барчук із командою, які гратимуть техно і брейкбіт, формація GRVGRV з їх ламаними ритмами, Pep Gaffe, проєкт Миколи Марусика, який поставить на локації інтерактивну зону, та інші.

Ми також продовжуємо шукати активних людей, бажаючих щось втілити і готових взяти на себе відповідальність.
Було б круто, щоб ми не існували відокремлено і відірвано одне від одного, а знаходились у контакті й взаємодії. Ми маємо виходити з зони комфорту і створювати нові зв’язки, вчитись працювати один з одним і підтримувати. Бо розвивати сучасну українську культуру (в нашому випадку – електронну) у нас вийде лише якщо ми об’єднаємо зусилля і будемо разом.