Що їдять космонавти?
Спільна трапеза після спільного готування – це особливий ритуал взаємодії. ХОЧЕМО наголосити, що найкраща їжа – це їжа, яку ви розділите з кимось.

Тому запрошуємо об’єднуватися в невеликі групи і разом піклуватися про свої трапези, готувати їх ТА ПРОЖИВАТИ.
Подбай про себе. Візьми власний багаторазовий посуд - тарілку, ложку, горнятко - це твоя гарантія отримати порцію смачнющої їжі.

НЕМАЄ ВЛАСНОГО ПОСУДУ - БУДЕШ ЇСТИ З РУК
Додатково в Таборі буде кілька місць харчування:

- Табірна Кухня від команди Артема, Абдеса та Нікіти з особливим космічним меню для веганів, невеганів та вегетаріанців - кожен зможе знайти щось до смаку

- Просад: ведичні страви та самоси

- Місцева кухня від жителів навколишніх поселень (домашня їжа, пиріжки, піцерія)

Найближчий магазин2,6 км ходу від Космосу.
МІСЦЕВА КУХНЯ:
Ми роззирнулися хто корінний живе поруч з Берегом, де проходить Космос – у навколишніх садових товариствах та Ровжах, – і запропонували долучитися до кухні цьогорічного Табору.

Що знайшли:
- авторська веганська кухні
- грузинська випічка
- домашні пиріжки
- вареники з тістом на кефірі
- борщик і уха
- солодощі

Готуватимуть дома і приноситимуть страви з плити до Табору.
МОРОЗИВО І ЛИМОНАДИ:

Цього року протягом трьох днів Дійства Космос Табору колаборація київських кухарів та постачальників рідкого азоту з обіду до ночі будуть частувати:
  • азотним морозивом з ягодами та арахісом у вафельному конусі;
  • кавуновим лимонадом у ваш стакан


ДОСТАВКА ПІЦЦИ:
За минулий рік у центрі сусіднього поселеня Дружба запрацювала Піцерія на виніс. Хлопці готові мопедами доставляти гарячу піцу в Космос за 10 хвилин.

Номер доставки – 068 9 042 420

Євген
житель Ровжів, написав в телеграм Космосу
«‎Історія така що в цьому році жив на дачі і не дуже не вистачало чогось добренького. Коли куми/гості зї'жджаються і хочетсья смакоти, а готувати ліньки, тому знайшов однодумців і виявилось що в нас на дачах живуть і піцейоли і кухарі так зібрались , взяли профі обладнання і організували!

Усі піци великі 40 см, і начинки дофіга. 1 піци вистачає на 2-3 дорослих аби гарно наїстися, бо вони кілограмові. Повара терті пляцки, 10 років в мафії і доміносі. Технолог дуже вимоглива, 15 років в доміносі.

Піца реально якісна і професійна, обладнання відповідне. Продукти якісні, все закупається в Метро і тільки на 2 дні тому готується тільки з свіжака. Вартість від 190 до 290 в залежності від начинки. Можна самовивозом, можна доставку (30 гривень) Кур'єри на мопедах»
ЩО ВЗЯТИ З СОБОЮ?:

Обов'язково подбай про себе бери фрукти, овочі та горіхи, важкі вуглеводи. Намагайся купувати їжу в упакуванні, яке переробляється, а краще продукти взагалі без упаковки. Наприклад, банан не треба пхати в пакєт :)

Питну воду та іншу рідину купуйте із розрахунком 1,5 л/доба для людини (тобто 1 ціла для себе і ще половину того, для пригощання інших космонавтів).

Питну воду можна набирати з джерела у поселені поряд біля магазину, за 2,5 кілометри від Табору. Частково налагодимо щоденне поповнення 5-6 літрових бутлів води з джерела повний в обмін на порожній.
спостерігайте за Космос Табором: