10 грудня в Майстерні Космосу

моновистава Анастасії Колеснікової
за п'єсою геніального КЛІМа


Це третій показ цієї вистави у Києві. Всього було два - ГОГОЛЬFEST (2017) та ЦСМ "ДАХ" (2018).

Швейцарія. Привокзальне кафе. Аглая. Вона повертається з психіатричної лікарні, де відвідувала князя Мишкіна. Ще один потяг, який вона пропускає... Історія жінки, сповідь при свідках

П'єса написана за мотивами роману Достоєвського "Ідіот", та прямого відношення до його тексту немає. Це монолог не "про", а "навколо" знаменитого роману, глибокий і відсторонений.

Художниця з освітлення - Астхік Григорян

Мова вистави - російська
Тривалість - 1,5 години
Початок - о 20:00
Двері відкриваємо - о 19:30

Поділ, Кирилівська 47б
АГЛАЯ
10.12, четвер, Майстерня Космосу
300
грн.
KLIM – один з визнаних лідерів сучасного авангардного театру, театральний філософ, режисер і драматург. Його театр особливий. Тонкий, тендітній, де важливо все, будь-який нюанс, пересування, погляд, інтонація, поворот голови. Все так стильно – і в той же час так людяно.

П'єси KLIMa – це філософський ритуал, простір для роздумів про своє життя, можливість за кілька годин вистави розібратися з питаннями або навпаки, поставити собі ці питання.

О чём думает женщина, когда она уходит и не может уйти. Что чувствует Она, когда её жизнь пронизало Оно. Так называют то, что невозможно назвать... Оно, Бог, Безличное... необъяснимое... Так необъяснима, неизъяснима любовь, она - бесконечное молчание... между слов, которых некому сказать... между двумя поездами, когда некуда ехать...

Внутренний монолог, который мы чудом можем услышать... Тихий женский голос над тёмными водами всех забвений, разлук и не осуществлений... голос, уходящий ввысь..
*Зверніть увагу:
- вхід на подію відбувається виключно за списками (Прізвище-Ім'я)
- квитки або будь-які інші підтвердження на пошту не приходять
- не запізнюйтесь! після початку вхід зупиняється!
Click to order
Реєстрація на "Аглая" 10.12.2020, Майстерня Космосу
Total: 
Ім`я
Прізвище
Номер телефону
E-mail
Телеграм (у форматі @nick_name)
для ефективної комунікації
Слідкувати за Космосом тут: