Дев'ятий Космос Табір
9-15 серпня

КОсмос табір
щорічне зібрання на Святому Березі Київського моря. Початок 9/08 (Понеділок) завершення 15/08 (Неділя) повернення домів.
Кожен Космос табір — це гепенінг, що створюється та проживається через досвід його учасників та учасниць в моменті тепер. Всі ми прибуваємо до Святого Берега (локація) з нашими особистими переживаннями, установками та переконаннями, які крізь призму спілкування перетікають у відчуття спільности, нескінчености часу та світу, що згодом трансформується у повноту буття.


з 9.08 до 11.08 (понеділок - середа)
Творіння - найвищий акт любові. В ці дні ми спільно з Космодесантом розбудовуємо локацію. Можна приїхати заздалегідь, аби облаштувати свій табір, прикрасити простір довкола, або просто розслабитися в найтихіші дні Космос Табору. Якщо ти готовий допомогти та долучитись до Космосдесанту - напиши нам.
Сотворення
з 12.08 до 14.08 (четвер - субота)
Момент найбільшої концентрації космонавтів та космонавток посеред лісу, на піщаних берегах Київського моря, на перехресті всесвітів та часів. Цілий ліс та берег Дніпра сповнений музикою, мистецтвом, виставами та спілкуванням.
Дійство
фінальна стадія, 15.08 (неділя)
Розбір усього табору. Простір повертається до свого природного стану, все ще наповнений магією. Ми забираємо із собою все утворене сміття та відходи, і робимо, аби територія стала ще чистішою, ніж до нашого прибуття.
ВІДНОВЛЕННЯ
Космос Табір буде таким, як ви до нього підготуєтесь.
Космос Табір — це масштабний гепенінг. Гепенінг — різновид мистецтва дії, в якому оточення і речі відіграють роль не менш важливу, ніж її учасники. Це імпровізація, яка надає різноманітним підсвідомим мотиваціям.

Кожна людина є головною дійовою особою. Ми за радикальне самовираження. Всі дуже різні, але всі об’єднані в любові та повазі один до одного. Ми піклуємось один про одного і про навколишнє середовище. Беручи участь у цьому самоорганізованому експерименті, ви обіцяєте підтримувати сили добра.
Київське море, піщаний берег, розмови, багаття, зоряні ночі, вода до горизонту, музика, танці, заходи сонця, знайомства - це прості прекрасні ритуали, які дозволяють відчути і бачити, відкриваючи в собі нові простори думок і почуттів.

Космос Табір — найкраще місце для сміливих та дивних ідей.

Космос Табір — це соціальна практика, як мистецтво. Ми переконані, що найглибшою силою мистецтва є його здатність пов’язувати людей з різних зовнішніх світів та створювати соціальну взаємодію між ними.

Космос Табір — це подорож у невідоме, яке ви створюєте з оточенням, даючи собі вихід. Немає ні вчора, ні завтра; немає ні дня, ні ночі - серед нескінченних галактик інших людей існує лише одна нескінченна, всеосяжна реальність.

Космос Табір — це люди.